24 Ağustos 2012 Cuma

Türkiye Moda Yazarları: Leopar Aşkı

Türkiye Moda Yazarları: Leopar Aşkı:
 2012 yazının sonlarına geldik artık bizi sonbahar karşılayacak,sonbahar koleksiyonları görücüye çıktı bile.Özellikle Zara bu sezon leopar aşkından yanıp tutuşmuş.Herşeyde her detayda leopara önem vermiş.Onlara gelicez ama biraz söz edelim leopardan.Abartılmadığı sürece sevenlerdenim ama altına çizerek söylüyorum baştan aşağı leopar giyerek değil!Leopar giyerken dikkat etmeliyizki kumaş çok kaliteli olmalı yoksa çok iğrenç bir görünüm oluşuyor.Ucuz etin yahnisi kötü olur hesabı.Ufak detaylarda acıkcası ben kıyafetin arasında biryerde olursa seviyorum.Birde leopar-kırmızı ikilisinden bıktım artık kimde leopar birşey görsem muhakkak kırmızı birşeyle tamamlamış.Bu tabularımızı yıkalım ve leopar ve kırmızıyı birbirinden ayıralım.Leopar giymem,yaşımı çok büyük gösteriyor laflarınıda  hemen unutuyoruz!!!Leoparın modası hiç geçmeyecekmiş gibi.Şimdide moda yıllar önce de modaydı. Gelelim Zaranın leoparlı parçalarına.Üst olarak sevmedim bunları.Gömlek,t-shirt ne kadar farklı ne kadar kaliteli olursa olsun sevemedim.Ama kullanmak isteyenlere tavsiyem sade bir pantolonlar kullanırsanız sonuç güzel olur.Buradaki gibi siyah bir pantolon ideal.


Geliyoruz Zaranın pantolon ve etek leoparlarına..Etekde pek hoşuma gitmedi.Dizde etek pek sevmem heleki leopar desenli hiç hoş değilmiş.Belkide jean gömlekle kombinlendiği için.Ama pantolonuna gelince,bence dolablarımızda yeri olmalı ve şifon gömleklerle tamamlanabilir.


Leoparda en çok tercih edilen ürün şallar..Kıyafetimize ayrı bir hava katmak istediğimizde hemen altarnatif şallar.Spor görünüm sergilerken birden leopar şalla birlikte ayrı bir havaya bürünülebilir.


Zaranın 2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonundan..
Ayakkabı tercih ederken üzerimizde leopara dahil hiçbirşey olmazsa süper olur.Ayakkabılarımız yıldız olsun ve üzerimizde parlayan bir yıldız olsun.


 Leopar çantalarının şıklığından bahsetmeden olmaz tabi:)Leopar çanta tercih ediceğimizde kıyafetlerimiz tamamen sade olsunki leoparla yanıp tutuşuyormuş havasına bürünmeyelim ve ortaya kötü sonuçlar çıkmasın.


İşte sevmiyorum baştan aşağı derken bunları kasdetmiştim.Adeta kabus.Hele uzun elbise birde beline deri kemer takılmış!! İmdat imdat diye sesler duymaya az kalmış.Jennifer Lopezin elbisesi zaten fiyasko.Rihannanın plaj elbisesi yine kabul edilebilir birşekilde.Ama ben hiçbirini kabul etmiyorum ve beğenmediğimi dile getiriyorum..


İşte benim favori parçalarımdan biri.Hem yırtık jean modasına uygun hem leopar ..ee daha ne olsun ama dimi.Beyaz düz bir t-shirtle veya krem şifon gömlekle kombinlediğimizde harika olabilir.


 Loeparın en güzel kullanımı..Adeta bayıldım kombine .İşte böyle leopar nasıl giyilmesin.Gayet az ve öz .Kombin mükemmel!