21 Kasım 2012 Çarşamba

ZARA Aralık Lookbook..

Uzun zamandır post yayınlayamıyordum taki dün geceye kadar,sınavlar,vizeler,quizler,raporlar derken kendimi yoğun bir okul temposunun içinde bulmuştum neyseki şu günlerimi rahatlama günlerim olarak değerlendireceğim ve uzun zamandır yer vermediğim lookbooklara yer vereceğim..

Zara en sevdiğim marka,bir çoğunuzun olduğu gibi..Zara ne yapsa yakışır diyoruz çoğumuz,itiraf etmek gerekirse zarayı geçen sezon pek beğenememiştim ama bu sezon hatta aralık bambaşka olmuş,kış sezonuna ait her adımdan parçalara yer verilmiş,ekoseler,deriler,çizgiler,puantiyeler geniş yer kapsıyor..

Çizgiler dedik..Daha öncede bahsetmiştim ..Zara o kadar güzel sunmuş ki,gerek pantolonlarında gerekse gömleklerinde,enine,boyuna hiç farketmez ben çok beğendim. Ama şunu göz ardı sakın etmeyin..Kilolu bayanları daha fazla iri göstereceğini..

Hadi şimdi bakalım neler varmış..


'Asker'iyeye Hazırlıkİşte kışın ilk trendi military akımı-asker karışımı..Kamuflaj desenli ceketler, gömlekler, paltolar hatta çizmeler,babetler,çantalar..
 
Geçen senelerdede parka tutkusunu fazlasıyla yaşıyorduk,herkes bir parka edinme derdindeydi bu sezon askerle birleşince herkes fazlasıyla tutuştu bir adet dolabına birşey eklemek için..
 
Ceket, pantolon, gömlek,etek,yelek her şeyi dozunda kullanıldı mı gerçekten hoş duruyor ..Fazla abartmaya kokoş olma durumu olmadan başarılı sonuçlar çıkarılabilir..
 
 
Pantolonlarıda bence tercih edilinmesi gereken parçalar,ama onlarda mutlaka en basit parçalarla!!


Kamuflaj desenli ceketleri her zaman düz şeylerle kombinlememiz en doğrusu..Starımız o olacağı için 2.bir yıldıza ihtiyaç olmamalı..En ideal parçalar;siyah pantolonlar olabilir,düz mini elbiseler olabilir.Basic olan herşey olabilir.


Cool, rahat, maskülen gözükülmeyen istenilen bir kombin..Adeta bayıldım!! Ben galiba burada en çok eteği beğendim itiraf ediyorum:)) Kombinlemesi güzel bir etek ve asker kamuflaj :))


Paris Hilton kadife eşofmanlarıyla asker modasını ucundan yakalamaya falan çalışmış galiba.Neyse beğenmedim uzatamaya gerek yok.