8 Kasım 2012 Perşembe

Yeşilin patlaması


Her dönem  bir rengin patlamasına şahitlik ediyoruz. Şu sıra yeşilin her tonu için bu durum söz konusu diyebiliriz.. IFW 2012 ünlülerimizin bir kaçı tercihlerinde yeşilin farklı tonlarını gerek elbise olarak gerekse etek,bluz olarak tercih etmişler.

Şuna eminim siyah ve yeşil ayrı bir uyum oluşturuyor..Bakalım sizler nasıl bulacaksınız .. Beğenecek misiniz..
Kombinlerinize yardımcı olmak ümidiyle ..


Ceylan Çapa,aslında kendisi beğeniyorum ama yeri geliyor dikkatlice mercek altına alıyorum yeri geliyor off yine yaşına uygun giyinmemiş diyorum..Özel hayatıyla da bir hayli gündemde :)) Konumuza dönecek olursak ben sevemedim elbisesini bilmiyorum güzel olabilir,sizlere görede yakışmışda olabilir ama sevemedim..
 

 Feryal Gülmende yeni sezonun favori rengini benimseyenleden.Her davaette,yaşına uygun,üzerine oturmuş olduğu stiline uygun kendi tarzının dışına çıkmayarak,kalitesini bozmamış bir Feryal Gülmen görüyoruz.


Eda Kosif,yeşil bluzuyla adeta mükemmel gözüküyor..8aylık hamile Eda Hanım şıklığından taviz vermemiş doğrusu..
 

 Hollywoodun yıldızlarına gelince,onlarda yeşilin 2012-2013 kış modasına girişine ön ayak olmuşlar..Özellikle uzun su gibi akıp gitmesine bayıldımm.
 

Kısa modellerinde de görücek olursak,özellikle ben son resimdeki elbiseye bayıldım!! Diktirmeyi bile düşünmüştüm bir ara ama nedense vazgeçmiştim şimdi tekrar düşünceme odaklanıp aynısını diktireceğimm:)


Ama ama ama benim en favorim Victoria Beckham .. Diyebilirsiniz elbisesi çok sade,saçı kendi halinde ama bende diyorum ki Beckhamın havası herşeyi gölgede bırakır..

Hiç yorum yok: